Ani letos jsme nevynechali možnost kochat se západem Slunce v období nejdelších dní. Po náročném výstupu na nejvyšší bod Vysokého lesa v tropických teplotách jsme se občerstvili a poté jsme si užívali nádherné divadlo, které nám sehrálo Slunce, zapadající za hřeben na protější straně údolí.