V úterý jsme i přes velké vedro uspořádali turnaj v pétanque. Naštěstí Petr zajistil skládací přístřešek a lednici, takže jsme vysoké teploty přečkali bez úhony. Jako obvykle nešlo v turnaji o pořadí, ale spíše o příjemné sousedské setkání s radostí ze hry napříč generacemi.